VLTAVA ŽIJE 2015 DREAMING

Unikátní prostorová MULTIMEDIÁLNÍ SHOW by art4promotion DREAMING

 

Až 40 tisíc diváků na jednom místě, výpravná multimediální scéna, kterou rozzářily více než 20 metrů vysoké holografické projekční obrazy, vodní stěny, lasery, videomapping, ohňostroje, akrobaté, obří loutky, pyroefekty, facemapping a mnoho dalšího. To vše přinesla premiéra audiovizuální show „DREAMING“, která proběhla v rámci 4. ročníku festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE.

Mimo rozsáhlou audiovizuální show doprovází festival i doplňkový program pro děti z dětských domovů, zábavné odpoledne pro děti obohacené o množství atrakcí a vystoupení, které znamenají hodiny obrovské zábavy.

Audiovizuální festival na vodě Vltava Žije

VLTAVA ŽIJE 2015

Dreaming

Více než 25 tisíc diváků, výpravná multimediální scéna uprostřed Vltavy, kterou rozzářily více než 20 metrů vysoké holografické projekční obrazy, vodní stěny, lasery, videomapping, ohňostroje, akrobaté, obří loutky i operní diva Michaela Gemrotová a mnoho dalšího. To vše přinesla premiéra audiovizuální show „DREAMING“, která proběhla v rámci 4. ročníku festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE.

Předchozí multimediální show VLTAVA ZIJE „ŽIVLY“, která vznikla v produkci agentury Art4promotion, získala v Las Vegas světové ocenění ILDA ARTISTIC AWARDS a vyhrála v konkurenci 160 show z celého světa 1. místo v kategorii Multimediální show.

VLTAVA ŽIJE 2014

Storm

Více než 35 tisíc diváků navštívilo v pátek 5. září 2014 3. ročník audiovizuálního festivalu na vodě VLTAVA ŽIJE. Hosté festivalu si užili bohatý téměř sedmihodinový program se spoustou zábavy, atrakcí a koncertů. Vyvrcholením akce byla velkoprostorová multimediální show STORM.

Multimediální show STORM

Multimediální show Bouře

Multimediální show Bouře

Multimediální show Živly 2013

Sestřih

Vltava Žije 2012

Sestřih